Jdi na obsah Jdi na menu
 


Proč volit nehtovou modeláž?

Pěstěné ruce a nehty jsou vizitkou každé ženy a pokud nemáte od přírody krásné a pevné nehty, volte nehtovou modeláž.

Jak dlouho gelové nehty vydrží?

Umělé nehty se musí doplňovat. Časové intervaly pro doplnění jsou u každé zákaznice individuální, záleží na rychlosti růstu přírodního nehtu, ale většinou se jedná o 3-4 týdny. Po několika prvních modelážích mohou vaše nehty růst rychleji.

Dají se gelové nehty sundat?

Ano, gelové nehty se dají kdykoliv odstranit. Provádí se to jemným odpilováním gelu. Nikdy tento krok ale neprovádějte doma sama, můžete si své přírodní nehty poškodit. Raději se svěřte do rukou šikovné nehtařky.

Na jaké nehty je modeláž vhodná?

Gelové nehty se mohou aplikovat na jakoukoliv velikost i tvar nehtu. Jsou vhodné i pro nehty slabé, třepivé a lámavé.

Jak se gelové nehty dělají?

Gelové nehty se tvoří nanášením vrstev gelu na přírodní nehty. Vzájemně se spojí a ztvrdnou v pevný nehet. Nehty tuhnou působením ultrafialového světla v UV lampě. Mezi umělými nehty mají gelové nehty nejpřirozenější vzhled – vypadají jako vaše vlastní, a lze je vymodelovat dlouhé podle Vašeho přání. Gelové nehty jsou pevnější a lak na nich vydrží několik týdnů. Zároveň Vám tyto nehty ušetří spoustu času v péči o pěstěné ruce. Gelové nehty jsou pružné a pro Váš vlastní nehet částečně prodyšné. Současné gelové systémy jsou vyrobené bez kyselinových materiálů a to dává možnost dlouhodobému nošení bez negativního vlivu na zdraví.

Co gelovým nehtům nevadí:

Mytí nádobí, nápor při běžném používání rukou, zkracování pilníkem k tomu určeným, běžné mycí a čistící prostředky, mořská voda

Co gelové nehty nemají rády:

Okusování a dloubání; zahrádku, savo, mráz (vždy jen v rukavicích), nárazy a velký tlak ( při otvírání auta, obouvání...), jakékoli pokusy o zkracování nůžkami, či jakkoli jinak než pilníkem.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

pochvala

(Zuza, 11. 5. 2007 10:25)

Chválím, seš šikulka a přeji zástupy spokojenýh zákaznic :-)

krása

(voldriska, 10. 5. 2007 20:38)

Teda, to jsou krásný stránky!!!! Jsi šikovná a děláš moc hezké nehtíky. Jen tak dál ;o))) 

 

Portrét


Fotoalbum


Archiv

Kalendář
<< září / 2019 >>